53x11.cz


Jak se orientovat v Sázkové kanceláři iVelo.cz & 53x11.cz

V sázkové kancelářiiVelo.cz & 53x11.cz lze sázet v rámci každého závodu na různé typy souteží (viz. obrázek). Každý typ má stanoveny přesné podmínky pro závěrečné vyhodnocení, zda je sázka v daném typu soutěže úspěšná či nikoliv (viz. níže, odstavec Systém hodnocení jednotlivých soutěží).

Kurzy se násobí. Pro úspěšnou sázku je nutné, aby všechny řádky vaší sázky byly úspěšné. Vsadíte-li tedy například na víteze celkového pořadí a dále na vítězný team. Pak úspěšná sázka bude taková, kde vítez celkového pořadí i vítězný team bude splňovat kritéria pro dané soutěže. Pokud na celkového jezdce vsadíte správně, ale na team nikoliv, sázka je neúspěšná.

Výsledný kurz se vždy zaokrouhluje na pět platných číslic, vsazená částka a případná výhra na celé číslo nahoru.

Platný je vždy aktuální kurz v době ukládání sázky. Tento uložený kurz je již neměnný a je platný i přesto, že v Sázkové kanceláři se kurzy aktualizují a změní.

Je možné sázet do okamžiku, než je stanoveno zamknutí závodu. Poté již nebude umožněno uzavírat sázky. Do této doby je také možné již uložené sázky zrušit.

Minimální vklad sázky je 50 Velounů. Menší vklady nebudou akceptovány. Maximálně jste limitován Vaším použitelným kreditem.

Lze sázet vždy jen v rámci jednoho závodu, nelze kombinovat sázky ze souběžně probíhajících závodů, například Tour de France a M ČR MTB.

Systém hodnocení jednotlivých soutěží

U každého boxu jednotlivého typu soutěže je uvedena ikonka otazníku. Po najetí kurzoru na ikonku se zobrazí box, kde jsou uvedena kritéria přímo pro danou soutěž a typ závodu. Pravidla se mohou pro různé závody lišit, proto jsme navrhli takové řešení, aby jste ho vždy měli po ruce.

Sázková kancelář

Sázku zahajte výběrem závodu, na který jsou vypsány aktuální kurzy.

Přihlášení uživatele

Ceny pro MS Tábor

Kromě hodnotných cen, o které budou sázkaři soutěžit celou sezonu 2010, bude vyhodnoceno pět nejlepších sázkařů mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře, kteří obdrží od redakce časopisu VELO oficiální suvenýry připomínající mistrovství světa v cyklokrosu Tábor 2010.


53x11.cz / Sázk. kancelář / systém hodnocení