53x11.cz Poradna

distribuce

Dobrý den, prosím můžete mi napsat, která firma distribuje Váš časopis do trafik. Zákazníci ho chtějí a já ho nemohu sehnat. Díky, Dupalová


zadní nába michle rc2

Dobrý den:potřebuju vyměnit ložiska a nevím jak vyndat osu děkuji za odpověd.


střešní nosič kol se zvedákem

Dobrý den, v zahraničí jsem viděla prodávat střešní nosič kol se zvedákem (bike lift) na střechu auta. Ráda bych si ho pořídila v ČR. Můžete mi poradit, kde ho lze v ČR koupit, případně, zda s ním máte zkušenost? Děkuji.


hlavové složení

Mám sil.karboový rám s integrov.miskami horní průměr 42mm,dolní průměr 52mm. Našel jsem vhodné složení FSA orbit C-4O . Horní ložisko má skut.průměr 41,8mm . Nebude rozdíl 0,2mm příliš velký na vymezení vůle v HS ?


Smysl koupě nové silničky

Vážená redakce, jsem příznivcem silniční cyklistiky řadu let, ale v poslední době není na kolo bohužel tolik času a vůle kromě víkendů. Jezdím především pro radost a zábavu, nepotřebuji najíždět tisíce kilometrů ročně a účastnit se závodů. Bohužel žiji ve městě, takže nějakou dobu trvá vyjetí na „okresky“. Doposud mám opečovávanou silničku na alu rámu se sadou Campagnolo Veloce 10s a koly Campagnolo Zonda. Zvažuji ovšem koupi nového stroje – již karbonový rám. Jen si říkám jestli vůbec…


speciál Giro

Dobry deň. Chcem sa opýtat na speciál k 100 ročníku Gira, kedy a ako sa bude dať objednat.


řazení dual control

Dobrý den, mám řazení Dual Control Shimano Ultegra s bočním vedením lanka pro řazení. Už dvakrát se mi stalo že cca po 5000 km se mi předře lanko přímo v hlavě dualu, tam kde se lanko navíjí (u pravého dualu, který je pro přehazovačku). Nechápu jak je to možné. Lanka používám kvalitní, a i jsem to při minulé výměně vše namazal. Díky za rady jak tomu zabránit.


představec

Sportu zdar, myslíte, že je možno pomocí nějaké redukce, či speciálního představce použít do staré klasické přední vidlice (Eska, Favorit) řidítka časovkářská? Nemohu totiž najít jakýkoliv komponent, který by tento problém řešil. Řidítka průměr 34, vnitřek vidlice 22, představců hromada, ale žádný pro 22 mm trubku…:( děkuji za pomoc


Dárek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou rozesílány zaplacené dárky k předplacenému časopisu 53×11na celý rok 2017? Předem vám děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne.


Předplatné 53×11

Dobrý den, chci se zeptat jestli si předplatné časopisu 53×11 na rok 2017 musím objednat znovu, nebo mi přijde složenka? Děkuji za odpověď.


Položit nový dotaz v Poradně        

Před tím, než zadáte svůj dotaz, zkuste prohledat již dříve zodpovězené dotazy v poradně, zda na váš či podobný dotaz nebylo již odpovídáno.
Nenašli jste žádný podobný dotaz? Využijte možnost položit redakci nový dotaz.