53x11.cz Články

Zářijové Velo v prodeji

Zářijové Velo v prodeji Po prázdninové pauze je Velo zpět, ochutnejte z obsahu teď a tady


Lomtrading v roce osmnáct

Lomtrading v roce osmnáct Kolotoč předváděcích akcí s novinkami i stálicemi nabídky pro následující sezónu se protentokráte zastavil u firmy někdejšího skvělého profesionála Luboše Loma, soustředícího se se svou ženou zejména na italské značky. Kromě již léty prověřeného Brika se letos nově vrhnul na distribuce bot, ale i dalších doplňků Vittoria, lehce extravagantního oblečení Rosti, ale jeho pozornosti neunikl ani boom elektrifikace cyklistiky, a tak zde najdete i velmi zdařilá kola Neox s legální podporou…


Rekordní Krušnoton

Rekordní Krušnoton V sobotu 12. 8. 2017 se Ústeckým krajem prohnal největší silniční cyklistický maraton, pořádaný na území České republiky. V 7 hod. ráno se v centru Teplic postavilo na start maratonské trasy celkem 188 vytrvalců. Trasa závodu vedla již tradičně přes nejtěžší stoupání Krušných hor a po zdolání Svaté pětice – stoupání na Sněžník, Nakléřov, Komáří Vížku, Bouřňák a Dlouhou Louku se nevyhnula ani kopcům Českého středohoří.


Tábor letos přivítá mistrovství Evropy v cyklokrosu

Tábor letos přivítá mistrovství Evropy v cyklokrosu Čas nezadržitelně plyne a do začátku mistrovství Evropy v cyklokrosu zbývají už jen necelé tři měsíce. První listopadový víkend ve dnech 4. a 5. listopadu totiž nabídne Tábor mimořádný sportovní svátek. „Chystáme nejvýznamnější sportovní akci v České republice v roce 2017,“ připomíná prestiž ME v cyklokrosu šéf Agentury Cyklistika Petr Balogh.


Speciál časopisu 53×11 – Tour de France 2017

Speciál časopisu 53x11 - Tour de France 2017 Právě v prodeji, z obsahu ochutnejte zde


Zdolejte Ještěd a pomozte handicapovaným

Zdolejte Ještěd a pomozte handicapovaným Třináct handicapovaných, kteří se chtějí vrátit zpátky k aktivnímu způsobu života. To jsou Nezastavitelní. Od pátku 4. srpna do neděle 6. srpna vždy od 10:00 do 18:00 hodin jim každý může pomoci svým pohybem k jejich vysněnému sportovnímu vybavení. Potřebují handbiky, speciálně upravená kola a jiné sportovní pomůcky.


Českou republikou projede Recyklojízda

Českou republikou projede Recyklojízda Na podporu třídění a recyklace použitých baterií projede Českou republiku od východu na západ speciální tým Recyklojízda 2017. A jak jinak než na kolech na baterky. Tříčlenná skupinka si dala za cíl na elektrokolech zdolat přes 700 kilometrů. Vyjíždí 5. září z Aše a končí 14. září v nejvýchodnější obci republiky Bukovec. Na cestě má 23 zastávek v českých a moravských městech. Navštěvovat bude především městské a obecní úřady a do některých škol zavítá se vzdělávacím programem Recyklace hrou.…


Časopis Velo 7–8/2017 – skvělé čtení na prázdniny

Časopis Velo 7-8/2017 - skvělé čtení na prázdniny Relaxujte po dokonalé vyjížďce s Velem – z obsahu můžete ochutnat právě nyní


Pohled od minulosti do budoucnosti, to je Marin 2018

Pohled od minulosti do budoucnosti, to je Marin 2018 Marin psal historii sportovního MTB, v devadesátých letech vozil své jezdce k vítězstvím ve Světovém poháru. Dnes hledí do budoucnosti pomocí celoodpruženého modelu Wolf Ridge. Kolo Team Marin z 92. roku a ještě o pět let starší Eldridge Grade přivezl Oldřich Mesároš na prezentace novinek 2018. A také již zmíněný Wolf Ridge.


Fanda jede 111 hodin pro Terezku

Fanda jede 111 hodin pro Terezku Ve dnech 1. – 5. srpna 2017 se v Praze uskuteční Cyklo Maraton 111 hodin, propojující handicapované osoby s lidmi bez zdravotního postižení. Součástí jednoho ze soutěžních týmů je úspěšný handicapovaný cyklista – ambasador projektu SPORT POMÁHÁ – František Hrstka, který pojede společně s týmem společnosti Business Lease 111 hodin na podporu veřejné sbírky pro osmnáctiletou Terezku s vážnými zdravotními následky po prodělaném onkologickém onemocnění.