53x11.cz


Kontakty pro magazín 53x11

vydavatel, sídlo redakce:

V-Press s.r.o.
Strojírenská 47
155 21 Praha 5 – Zličín
IČO 25627481
DIČ CZ25627481
Organizace zapsaná u Městského soudu Praha, oddíl C, vložka 56055

vydavatel, korespondenční adresa:

V-Press s.r.o.
Strojírenská 47
155 21 Praha 5 – Zličín

šéfredaktor

Kamil Hofman, hofman@vpress.cz

redakce

Martin Raufer, raufer@vpress.cz
Lubomír Severin, severin@vpress.cz
Rudolf Hronza, hronza@vpress.cz
Eduard Pinkava, pinkava@vpress.cz
Jaroslav Novák, novak@vpress.cz
Karel Kuchler, kuchler@vpress.cz
Markéta Navrátilová (foto)

stálí spolupracovníci

Libor Matějka
Cor Vos (foto)
Rob Trnka (foto)

předplatné

Lenka Blechová, predplatne@vpress.cz, tel.: 257 952 068

inzerce

Marcela Labudová, inzerce@vpress.cz, mobil: 604 215 470

webová inzerce

Tomáš Kubát, ivelo@vpress.cz, tel.: 257 952 068

www stránky, webmaster, technické problémy

Tomáš Kubát, kubat@vpress.cz

marathony, závody:

Eduard Pinkava, kubat@vpress.cz


53x11.cz / Časopis 53x11 / kontakty